Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı ; Banyo Gideri, Mutfak Gideri, Lavabo Gideri Açma

Banyo, tuvalet, klozet, mutfak lavaboları, bizim gün içerisinde en çok kullandığımız alanlardır. Tıkanıklıklar, yabancı cisim atılması, kanal tıkanıklıkları, bozulan musluklardaki gibi fazla kireç miktarı gibi nedenlerden oluşur. Herhangi bir tıkanıklık durumunda etrafa yayılan pis koku ve görüntüyle beraber bu yaşam alanlarımızı kullanamamamız büyük sıkıntı yaratır.

Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşır ve tıkanık tuvaletinizi kırıp dökmeden, pimaş borusuna zarar vermeden tuvaletinizi açar.Uzman ekibimiz sorunu robotlar ile tespit ederek kırmadan tıkanlığı hızlı ve daha az maliyetli şekilde çözüme kavuşturur. Bu büyük sorunu en düşük maliyetle çözüme kavuşturur.

Özel görüntüleme robotunun aparatı önce tuvaletinizden girerek, bir endoskopi cihazı gibi içeriyi görüntüler, tuvalet tıkanıklığı sorununa sebep olan yabancı cismi ve boyutunu size söyler. Uzman personelimiz, robotun aparatını değiştirerek yerini bulduğu tıkanıklığı pimaşı kırmadan açar. Sonrasında tazyikli su basarak, ufak tefek yabancı cisimleri de temizler.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır. Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa halkına uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!