Kanal Açma, Kanal Temizleme, Görüntüleme; Kanalizasyon Arıza Tespit ve Tamir Hizmetleri

Tuvalet, mutfak ve kanalizasyon tıkanıklıkları: Bilinçsizce gider hattına atılan peçeteler, tuvalet kağıtları, ıslak mendiller vb. , kovada unutulup gider hattına kaçırılan bezler, Klozetin kenar bölümlerine temizlik ve hijyen güzel koku sağlaması bakımıyla konulan koku aparatları da gider hattında tıkanıklık yapar. Döşenen gider hattı borularının ustalık hatası olarak bazen fazla eğim verilmesinin yada tam tersi fazla eğim verilmemesi durumlarında düzensiz çalışan gider hatlarında da sıkıntı yaşanır.

Ana gider hatları tıkanıklıkları: Uzun yıllar kullanılmış künk hatlar zamanla özelliğini kaybeder ve çökmeler meydana gelir hattı tıkar. Bir örnek daha verecek olursak kök saran bir palmiye ağacı kökleri künk hatlarının ek yerlerinden kök salarsa buda hatta tıkanmaya sebep verir. Bu tür durumlarda  gider hatlarınızdaki sorunu kanal görüntüleme cihazlarımızla görüntüleyip dedektörle noktasal tespit yaparak gerekli çalışmaları yerine getiriyoruz.
Kanal görüntüleme: Zaman içerisinde kimyasal atıklar nedeniyle borularda erime ve kütlesel birikintiler oluşmaktadır. Diğer bir hususta kırıklar ve çöküklerde hatlarda tıkanıklıklar meydana getirmektedir. Bu tür hatları kamera sistemiyle görüntüleyip tespitini yapıyoruz. En son teknoloji ürünü olan kanal görüntüleme robotları ile, yeni yapılan hatların kalite kontrolünü ve mevcut hatlardaki tıkanıkları Cctv kalitesinde görüntüleyip en doğru sonuçlara ihtimal vermeksizin ulaşmaktayız.

Kanal temizleme: Bursa ilimizde faaliyet gösteren AY VİDANJÖR firması olarak fabrikalar da, sitelerde vb. alanlarda tıkanmış gider hatlarınızı ve taşan kuyularınızı vidanjör vakum sistemi ve yüksek basınçlı su jetleri araçlarıyla kanal temizleme işlemlerini büyük bir titizlikle bakımlarını yaparak aktif hale getiriyoruz. Kanallar zamanla ev işyerleri, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. gibi yerlerin atıklarıyla zaman içerisinde dolmakta ve çeşitli katı atık ve engeller nedeniyle de tıkanmaktadır. Kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi için koku ve tasmalara sebebiyet vermemesi adına kanalların temizlenmesi gerekmektedir. Giderlerinizde oluşan tıkanıklık ve arızaları en kısa süre içinde bu işin uzman ekiplerine bildirilmektedir. Bu gibi durumlar ihmal edilme durumunda büyük sorunlar getirebilir.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!