Rögarın yerini, kanal hatlarını kamera ve dedektörler sayesinde kazmadan, kırmadan buluyor ve temizliyoruz.

Binanız ve çevresinde yerini bilmediğiniz rögar, pis su hattı tespitini özel kameralı sistemler ve dedektörler sayesinde yapıyoruz. Bu sayede çok kısa bir zaman içerinde kayıp tıkanan rögar ve gider hatları bulunmuş oluyor. Zemininizde gereksiz kırılmamış olur, hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmiş olursunuz.

Nerede olduğunu bilemediğiniz bina veya iş yeri rögar, kanal hatlarını kamera ve dedektörler sayesinde buluyoruz. Rögarın yerini hiçbir kırılma, kazma işlemi olmadan kesin olarak tespit edebiliyoruz. Üzeri her ne ile kapalı olursa olsun, derinliği 3 metreye kadar bulunabilir.

Firmamız sektöründe lider bakış acısı ile yenilikçi ve teknoloji yakinen takip ederek her türlü ekipmana sahip firmalar arasında yer almaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri, mutfak gideri tıkanıklığı, her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yaparak, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa halkına uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!