Kanalizasyon Hattı Tespiti; Kanalizasyon Açma & Görüntüleme, Tamir ve Temizleme Hizmetleri

Kanalizasyon Hattı Tespiti: Binanız ve çevresinde yerini bilmediğiniz rögar, Pis su hattı tespitini özel kameralı sistemler ve dedektörler sayesinde yapıyoruz. Bu sayede çok kısa bir zaman içerinde kayıp tıkanan rögar ve gider hatları bulunmuş oluyor. Zemininizde gereksiz kırılmamış olur, hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmiş olursunuz.

Nerede olduğunu bilemediğiniz bina veya iş yeri rögar, kanal hatlarını kamera ve detektörler sayesinde buluyoruz. Rögarın yerini hiçbir kırılma, kazma işlemi olmadan kesin olarak tespit edebiliyoruz. Üzeri her ne ile kapalı olursa olsun, derinliği 3 metreye kadar bulunabilir. Firmamız sektöründe lider bakış acısı ile yenilikçi ve teknoloji yakinen takip ederek her türlü ekipmana sahip firmalar arasında yer almaktadır.

Eski ve pis lağım çukurlarında meydana gelen tıkanıklık, çevreye kötü kokular, pis bir görüntü ve antihijyenik bir ortam sunar. Bütün bu olumsuzluklar içerisinde yaşam kaliteniz de oldukça düşer. Kanalizasyon Temizleme işlemi, tıkanıklığın üzerinden çok kısa süre sonra yapılmalı ve uzman personeller tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kırılmış, eskimiş ve görevini yerine getiremeyen kanalizasyon hatlarınızı yeniliyoruz. Uzman ekibimiz ve en yeni teknoloji ekipmanlarımızla kanalizasyon hatlarınızı tespit ediyor, dedektörler sayesinde sorunu tespit ediyor ve gerekli tamiri nokta atışı ile yapıyoruz.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır. Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!