Vidanjör evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, foseptik kuyularının iç temizliği

Vidanjör: Vidanjör ne işe yarıyor? Vidanjör araçları genellikle kanalizasyon temizliğinde ihtiyaç olur, ama örneğin cafe, restoran ve otellerin çöplerinin temizlenmesinde atık haline gelmiş ürünlerin temizliğini de vidanjörcüler yapmaktadır, bunun yani sıra inşaat temellerinde oluşan su birikintilerinin çekimini (su çekimi) yine vidanjör araçları ile yapılmaktadır.

Fabrikaların atıkları, günümüz teknolojisinde gelişen üretim sisteminde en büyük rol oynayan bu ürünleri imalatının yapıldığı fabrikalardır, özellikle kimyasal madde kullanan fabrikaların temizlenmesi kimyasal atıklarında tamamen temizlenmesi için yine vidanjör araçları kullanılmaktadır.

Fosseptik çekimi: Fosseptik çukur zamanla dolarak sızmalara neden olabilir bu da önemli bir hijyen problemi ortaya çıkarır. Fosseptik çukur çekilmemesi çukur mevcut durumunu bozabilir daha maliyetli işler açabilir. Temiz su hatlarına karışabilir. Kötü ve rahatsız edici bir koku ortaya çıkar.

Foseptik kuyuları, kanalizasyon borularının henüz yerleştirilmediği yerlerde, binaya yakın mesafede atık su depolama amacı ile açılan kuyulardır. Foseptik kuyuları hali ile zaman içerisinde atık birikintisi yüzünden dolar ve boşaltılarak temizlenmesi ve kullanıma uygun hale getirilmesi gerekir.

Foseptik kuyu tıkanıklığını açmanın en net çözümlerinden biriside mevcut altyapı tesisatını kanalizasyona bağlamaktır. Fakat size zor gelecek alt yapı işlemleriyle ve uzun süren tadilatlarla uğraşmadan da foseptik temizliği yapmanın yolları da var elbette.

Çevre ve insan sağlığı açısından çok önemlidir. Periyodik olarak Ay Vidanjör firması olarak fosseptik çukur çekimi hizmeti vermekteyiz.

Kanalizasyon hatlarının olmadığı bölgelerde fosseptik kuyularının vakumlu araçlarla emilip, çevre mevzuatına uygun şekilde belediyenin göstermiş olduğu atık su bertaraf tesislerine transfer hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kuyu diplerinde oluşan katı maddeleri de kolaylıkla vakumlaya bilmekteyiz. Fosseptik çekimi ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır. Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!