Nilüfer Vidanjör Hizmeti

Foseptik kuyularının açılması, kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma , konusunda vidanjör araçlarına ihtiyaç duyulur. Vidanjör araçlarımızla tüm fabrikaların, foseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Vidanjör işlerinizin dışında, kanalizasyon bakım işleriniz, kanal açma gibi beklenmedik anlarda meydana gelen her türlü tesisat sorunlarınıza kısa sürede çözüm sunmaktayız. Firmamız uzman kadrosuyla 7/24 her tür sıkıntınızda acil hizmet anlayışı ile bir telefonunuzla hizmetinizdedir.

Bursa’da birçok semtte hizmet vermekteyiz. Bursa Nilüfer Vidanjör işlemleriniz için kaliteli ve güvenilir bir firma ile vidanjör hizmetleri üzerine görüşmeler yapmalısınız. Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.