Uzman personelimiz su kaçak tespiti ve tamirini termal kamera ve robot cihazlarla yapmaktadır.

işyerlerinde, evlerde, ofislerde vb. yerlerde su kaçak tespit arızalarının yerini son teknoloji,kameralı, robot cihazlarla tespit ediyoruz. Tesisatınızdaki su kaçakları çok rahatsız edici bir durum olabilir. Problemli Tesisatlar her evde ve iş yerlerinde tesisat sahibinin hayatını zorlaştıran konular arasında yer almaktadır.

Bu Problemlerin önüne geçebilmek için oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam borular üretilmektedir. Ancak eski yapılarda ve yeni yapılan binalarda da farklı sebeplerden dolayı boru bağlantılarında ve boru yüzeylerinde çatlama, kırılma, contalamanin düzgün olmaması gibi bir çok sebepten kaçaklar yaşanabilir.

Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip uzman ekibimiz kısa sürede size ulaşır ve kırıp dökmeden, tesisata zarar vermeden su kaçağını tespit eder.Uzman ekibimiz kameralı robotlar ile su kaçağını yerini tespit ederek kırmadan sorunu hızlı ve en düşük maliyetle çözüme kavuşturur.

Bursa Ay Vidanjör çalışma ruhsatı lisansı, tüm teçhizat ve malzemeleri TSE standartlarına ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmış araçları ve uzman personeliyle ile sizlere en iyi hizmeti vermek suretiyle çalışmaktadır.

Bizler ile iletişim sağlayarak daha detaylı bilgi alabilir, çeşitli araç taleplerinizi bize iletebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa halkına uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi ve uzman ekibimizden hizmet almak için iletişime geçin!